Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biz Esra Emiroğlu Bay ve Bayan Lazer Epilasyon ve Kuaför Salonları olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.

2005 yılında çıktığımız bu yolda tüm Elazığ’a sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Esra Emiroğlu Bay ve Bayan Lazer Epilasyon ve Kuaför Salonları binlerce müşterilerimize güven ve kalite vadediyoruz.

13 yıldır güzellik ve estetik alanında verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra sektöre yeni bakış açıları kazandırarak her zaman daha iyiyi hedefledik. Hedeflerimizi daha da büyüterek 2010 yılında kendimizi yeni sistemlere uygun hale getirme çalışmalarına başladık ve halen bu yolculuğumuza devam ediyoruz.

Elazığ başta olmak üzere çevre illerden de gelen müşterilerize sağlıklı güzellik hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ya da Esra Emiroğlu Bay ve Bayan Lazer Epilasyon ve Kuaför Salonları olarak ailemizin bir üyesi olmak isterseniz biz hep buradayız!

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz; Esra Emiroğlu Bay ve Bayan Lazer Epilasyon ve Kuaför Salonları olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli ekibimizle daha iyi hizmet verebilmektir.

Vizyonumuz; güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi başta Elazığ olmak üzere çevre illerdeki müşterilerimizle kaliteli hizmeti zirveye çıkartmaktır.